کاشت ناخن روسی

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در دوره کاشت ناخن شما با نحوه کار با ابزارهای مختلف و طرز صحیح استفاده از آنها آشنا خواهید شد و همچنین مواد مورد نیاز را شناخته و پس از اتمام دوره می توانید با بکارگیری آموزش، به راحتی به کاشت ناخن بپردازید. با یادگیری این دوره اساس کار را به خوبی فرا خواهید گرفت و برای اینکه بتوانید وارد این بازار کار بسیار پر سود شوید نیز می توانید با اساتید برجسته آداک آکادمی ارتباط برقرار کنید و به صورت حرفه ای پا در این عرصه بگذارید. با ما همراه باشید.

رایگان!

نحوه بوتاکس تراپی مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

بوتاکس تراپی معمولا برای ویتامینه و  تقویت ساقه موها استفاده می شود. بوتاکس را می توان هم برای موهای طبیعی و هم موهای آسیب دیده استفاده کرد که در این دوره با نحوه کار و جزئیات آن آشنا می شوید. در صورتی که نیاز می توانید دوره کامل کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی را نیز مشاهده نمایید.

رایگان!

آموزش اولاپلکس و اولاپلکس تراپی

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

اولاپلکس محصولی ترمیم کننده از کشور امریکا می باشد که تنها راه درمان موهای دکلره و آسیب دیده است. هر تار موی انسان متشکل شده است از پیوندهای دی سولفید و زمانی که موها دکلره یا رنگ می شوند و یا بر اثر براشینگ ها و اتو کشی های طولانی مدت این پیوندها شکسته می شوند در  دچار آسیب خواهند شد. ترکیبات اولاپلکس قوی ترین راه درمان ساختار داخلی مو می باشد و پس از استفاده باعث می شود مو سلامت خود را بازیابد و براق شود. برای درک بهتر نحوه استفاده از این محصول در ادامه، ویدئوی آموزشی را دنبال کنید و یا برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

رایگان!

آموزش کراتینه مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره به نحوه صحیح کراتین مو خواهیم پرداخت. برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

رایگان!

کار با مواد – مراقبت، احیا، صافی مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره با جدیدترین متدهای دنیا برای انجام کراتینه، اولاپلکس و بوتاکس تراپی آشنا خواهید شد.

رایگان!

آموزش شینیون مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

دراین دوره با نحوه صحیح شینیون مو و همچنین اجرای یک مدل شینیون زیبا و ساده با شما خواهیم بود. دوره رایگان برشینگ مو را نیز می توانید در صورت نیاز مشاهده کنید.

رایگان!

آموزش براشینگ موی زنانه

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره با نحوه صحیح براشینگ مو و ابزراهای مورد نیاز آشنا خواهید شد. همچنین می توانید دوره رایگان شینیون مو را نیز مشاهده کنید.

رایگان!

دوره آموزشی کوپ مقدماتی

بدون امتیاز 0 رای
1,400,000 تومان

آموزش کوتاهی موی زنانه (پیرایشگر موی زنانه) به مفهوم پیرایش و نگهداری مو به منظور رعایت بهداشت در جهت زیبایی، مراقبت و حفظ سلامت گیسوان می باشد. این آموزش یک اصل مهم در زمینه آرایشگری است.

در این دوره هنرآموزان اصول و مبانی مقدماتی کوتاهی مو از جمله وسایل و ابزار مورد نیاز، نقاط مختلف سر، زوایای مختلف سر و همچنین انواع روش های کوپ را فرا خواهند گرفت که این روش ها در واقع پایه ای برای یادگیری مدل های حرفه ای تر می باشد. شما با یادگیری صفر تا صد این اصول می توانید در دوره های پیشرفته ما شرکت کنید و کسب و کار خود را به راحتی شروع کنید.

در اینجا با دوره مقدماتی کوتاهی مو (کوپ مقدماتی) با ما همراه باشید.

1,400,000 تومان