پکیج کلاس آنلاین ارزان

با توجه به تعداد ساعات مورد نیاز خود برای برگزاری کلاس آنلاین می توانید از پکیج های زیر استفاده نمایید.

آموزشگاه های فنی و حرفه ای از این پس می توانند با صرف هزینه ای اندک کلاس های خود را در سامانه برگزار نمایند. در این پکیج هزینه برگزاری یک جلسه (زمان هر جلسه ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه) در سامانه کلاس آنلاین به ازای یک کارآموز تنها ۳۰۰ تومان است. به عنوان مثال اگر آموزشگاهی ۵ کارآموز داشته باشد و بخواهد در طول ماه ۵ جلسه از سامانه استفاده نماید، مبلغی معادل ۷۵۰۰ تومان پرداخت خواهد کرد (۷۵۰۰ = ۳۰۰ × ۵ × ۵). در این شیوه قیمت گذاری، آموزشگاه داران تنها به میزان استفاده هزینه خواهند کرد. جهت درخواست سرویس بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. پس از حداکثر ۲۴ ساعت اطلاعات ورود به سامانه توسط کارشناسان در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
پلن ها حداکثر 5 کاربر حداکثر 10 کاربر حداکثر 15 کاربر حداکثر 20 کاربر
قیمت

1500 تومان

3000 تومان

4500 تومان

6000 تومان

تعداد وبکم 1 1 1 1
تعداد جلسات 1 1 1 1
زمان جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه 1 ساعت و 30 دقیقه 1 ساعت و 30 دقیقه 1 ساعت و 30 دقیقه
امکان ضبط کلاس دارد دارد دارد دارد
زمان تحویل 1 روز کاری 1 روز کاری 1 روز کاری 1 روز کاری
  • جهت تدریس و استفاده از کلاس آنلاین حتماً از مرورگر گوگل کروم، فایرفاکس و edge به روز شده در سیستم عامل های ویندوز و اندروید استفاده نمایید.
  • ممکن است در سیستم عامل مک و ios با توجه به عدم پشتیبانی رسمی آن از تکنولوژی Webrtc امکان استفاده از میکروفون یا بلندگوی گوشی یا رایانه خود را نداشته باشید.
  • در صورت نیاز به ضبط کلاس می توانید از دکمه ضبط در سامانه استفاده نمایید. لینک کلاس ضبط شده نیز پس از 24 ساعت در پنل کاربری شما در سایت قرار خواهد گرفت و تا 7 روز نیز قابل استفاده می باشد.
  • جهت آشنایی با مفاهیم سرویس های ما مثل نفر ساعت، ظرفیت، دوره، اعتبار زمانی، کاربر همزمان و ضوابط فروش مانند تمدید و ارتقا  لطفا به بخش پرسش‌های متداول مراجعه فرمایید.