آشنایی با مفاهیم سرویس ها

لطفا قبل از اقدام به خرید، برای آشنایی بهتر با سرویس کلاس آنلاین به توضیحات زیر توجه فرمایید.

در سرویس های اختصاصی زمان برگزاری کلاس یا رویداد به صورت نامحدود ارائه می شود. و این بدین معنی است که شما می توانید، در طول شبانه روز و بدون محدودیت کلاس های مختلفی برگزار نمایید.

در تمامی سرویس ها اطلاعات شما بر روی سرور و در ابر اختصاصی ما قرار می گیرد و تمامی منابع سرور فقط در اختیار شما خواهد بود.

در تمامی سرویس ها از زیردامنه آداک آکادمی (به عنوان مثال: example.adakacademy.ir)  استفاده می شود. در صورت نیاز به استفاده از دامنه اختصاصی خود، با پرداخت ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان، سامانه بر روی آدرس دامنه شما راه اندازی می شود. لطفا برای این مورد دامنه دلخواه خود را از پیش خریداری نمایید

ویدئو همزمان شامل تصویر وبکم و اشتراک صفحه نمایش می باشد، تعداد ویدئوی همزمان بر اساس پکیج انتخابی برای سرویس های شما تضمین شده می باشد. به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربره، می توانید در یک کلاس 3 ویدئوی همزمان داشته باشید و یا اینکه در 3 کلاس و در هر کلاس یک ویدئو داشته باشید.

‌به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربر همزمان می توانید یک کلاس با امکان حضور ۱۰۰ کاربر به صورت همزمان داشته باشید و یا ۵ کلاس با امکان حضور ۲۰ کاربر به صورت همزمان در هر کلاس داشته باشید.

با سفارش این سرویس و پرداخت یک بار ۲۰۰ هزار تومان می توانید آکادمی آنلاین خود را به همراه لوگو اختصاصی و کپی رایت اختصاصی آموزشگاه خود داشته باشید و هیچ اسمی از آداک آکادمی نخواهد بود.

دموی سرویس کلاس آنلاین

برای تست سامانه به لینک (adaklms.ir) مراجعه کنید و با استفاده از نام کاربری (demo@demo.ir) و رمز عبور (demo1234) وارد سامانه شوید. این سرویس برای آشنایی بهتر شما با سامانه می باشد و هر ۶۰ دقیقه یکبار کلیه سرویس های آن ریست می گردد.

آموزش استفاده از سامانه

برای استفاده راحت از سامانه ویدئوهای کوتاه زیر را که هر کدام یک ویژگی از سامانه را به نمایش می گذارند مشاهده نمایید.

ورود به کلاس
پس زمینه
پخش ویدیو
ایجاد اتاق
پس زمینه
پخش ویدیو
یادداشت های اشتراکی
پس زمینه
پخش ویدیو
چت عمومی و خصوصی
پس زمینه
پخش ویدیو
وایت برد
پس زمینه
پخش ویدیو
اشتراک صفحه نمایش
پس زمینه
پخش ویدیو
بارگذاری فایل ارائه
پس زمینه
پخش ویدیو
تماس ویدئویی
پس زمینه
پخش ویدیو
مدیریت کاربران
پس زمینه
پخش ویدیو
تنظیمات کاربران
پس زمینه
پخش ویدیو
اتمام کلاس
پس زمینه
پخش ویدیو
ایجاد اتاق زیرمجموعه
پس زمینه
پخش ویدیو
نظرسنجی
پس زمینه
پخش ویدیو