قوانین و مقررات

لطفا برای آشنایی بیشتر با حقوق خود در هنگام استفاده از سایت موراد زیر را مطالعه فرمایید.

هر کاربر برای داشتن یک حساب کاربری ملزم به رعایت قوانین زیر می باشد:‌

 کاربر موظف است به هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات خود از جمله ایمیل را به شکل صحیح و معتبر وارد نماید.

 در صورت استفاده شخص دیگری از حساب شما بدون اطلاع شما، در اولین فرصت به پشتیبانی آداک آکادمی گزارش دهید.

 از قراردادن نام کاربری و رمز عبور خود در اختیار دیگران خودداری کنید به این دلیل که شما مسئول پروفایل کاربریتان و اتفاقات آن هستید.

 هر حساب کاربری تنها متعلق به یک شخص است. در صورت استفاده اشخاص دیگر از اکانت شما آداک آکادمی حق دارد آن اکانت را مسدود نماید.

 کاربران می بایست از بکار بردن هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر خودداری کرده و در غیر اینصورت موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.

 از پنهان کردن یا جلوه دادن نادرست هویت و موقعیتِ جغرافیایی خود خودداری نمایید. هیچ کاربری حق معرفی خود به جای دیگری را نخواهد داشت.

آداک آکادمی با به وجود آوردن حاشیه امن برای حریم شخصی کاربران امنیت آنان را حفظ خواهد کرد. تمامی اطلاعاتی که در روال های مورد نیاز از شما دریافت می شود نزد آداک آکادمی محفوظ خواهد ماند، به جز مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح باشد.

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در بخش نظرات و همچنین بخش بحث و گفتگوهای که توسط شما ایجاد شده، حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری شما بسته خواهد شد.

 هر گونه نشر محتوا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی

 نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه

 هر گونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها

 محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه

 هرگونه محتوا حاوی هرزنامه

 اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

 ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هر نوع محتوا از طرف کاربر برای آداک آکادمی به ما مجوز استفاده از آن جهت نشر و به اشتراک گذاری را خواهد داد.

 وب سایت و کلیه مطالب، شامل محتوای متنی و ویدیویی سایت، متعلق به آداک آکادمی بوده و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

 شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.

 تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

 شما حق استفاده دوره های آموزشی و یا بخشی از آن ها و همچنین تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.

آداک آکادمی این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاحدید خود محتوایی که بر روی سایت قرار می‌گیرند و از قوانین سایت تبعیت نمی کنند را ویرایش و حذف نماید و یا کلا از انتشار آن جلوگیری کند. هدف ما در آداک آکادمی ایجاد محیطی امن برای کاربران و بدون هرگونه توهین است.

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، آداک آکادمی حق ‌دارد که بلافاصله دسترسی شما به وبسایت را معلق کرده و یا اکانت شما را به طور کامل و یا بخشی از آن را مسدود کند. به عنوان مثال محدود کردن دسترسی شما به بخش یا تمام محتوای قابل استفاده در اکانت شما، از جمله دوره های خریداری شده از سایت.

ایجاد یک فضای امن در هر کسب و کاری باعث به وجود آمدن آرامش و امنیت خاطر کاربران در آن کسب و کار خواد شد. شما با عضویت در آداک آکادمی تعهد خواهید داد:

 پرهیز از هرگونه کاری که باعث از کار افتادن، آسیب و یا حمله به وبسایت شود.

 پرهیز از استفاده هر نوع ربات یا نرم افزاری که دسترسی به محتوای محرمانه را باز خواهند نمود و یا برای رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده می شود.

 خودداری از استفاده از هر گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای اسیب رساندن به وبسایت.

 خودداری از ارسال هرزنامه در بخش مجله وبسایت.

 در صورتی که وبسایت حاوی لینک های خارجی باشد، آداک آکادمی هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را ندارد.

در آداک آکادمی خدمات به دو بخش تقسیم می شوند:

 خدمات غیر رایگان که شامل پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین آداک و دورها  می باشد. تمامی خدمات حداکثر ۲۴ ساعت پس از پرداخت هزینه در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

 خدمات رایگان که شامل پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین آداک تا ده کاربر همزمان  و برخی دوره ها می باشد. کاربر تنها زمانی میتواند از خدمات رایگان استفاده کند که در سامانه ثبت نام کرده و درخواست خود را به ثبت رسانیده باشد.

در آداک آکادمی پرداخت ها به دو بخش تقسیم می شوند:

پرداخت هایی که برای استفاده از سرویس های پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین آداک انجام میشه و خرید دوره

برای استفاده از  خدمات آنلاین و دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می باشید.

پرداخت هزینه در آداک آکادمی بر اساس تومان می باشد.

هر شخص می تواند تنها از طریق اکانت خود دوره و یا خدمات آنلاین آداک را خریداری و مورد استفاده قرار بدهد.

خرید گروهی کاملا غیرقانونی بوده و در صورت انجام توسط کاربران، آداک آکادمی رضایتی از این موضوع نخواهد داشت.

بازگشت وجه برای دوره های “نقدی” تا ۲۴ ساعت پس از خرید دوره و به شرط عدم دانلود ۲۰ درصد محتوا و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی مدرس با سرفصل های ارائه شده امکان پذیر می باشد.

در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه تا ۱۲ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۷۲ ساعت بعد با کسر ۲۰ درصد مبلغ اصلی به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می شود.

مشتری باید با استفاده از خدمات رایگان پلتفرم برگزاری کلاس و خدمات آنلاین آداک از کاربرد خدمات  برای خود اطمینان حاصل نماید. درخواست خدمات از سوی مشتری و پرداخت هزینه به منزله آگاهی کامل مشتری از امکانات و قابلیت های آداک آکادمی می باشد و در صورت خرید پکیج وجه عودت داده نمی شود.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در ، کاربران می توانند با استفاده از روش های زیر با پشتیبانی آداک آکادمی ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح نماید.

 ارسال سوال یا مشکل از طریق قسمت نظرات مربوط به ویدئو مورد نظر

 ارسال سوال یا مشکل به پشتیبانی واتس اپ

 مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایل های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار می گیرد متعلق به آداک آکادمی می باشد و یادگیرنده حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض، نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد. و این کار تنها باعث تضعیف آداک آکادمی و حقوق مادی و معنوی منتشر کنندگان محتوی خواهد بود.

 آداک آکادمی این حق را برا ی خود محفوظ می دارد که در صورت نیاز سیاست های سایت و یا بخش هایی از قوانین را تغییر داده و یا بندهایی یه آن اضافه کند. بعد از هرگونه تغییر نیز، ادامه فعالیت شما در آداک آکادمی به منزله موافق بودن با قوانین جدید به شمار می آید. در صورت عدم توجه و رعایت قوانین جدید، آداک آکادمی این حق را برای خود محفوظ می دارد که اکانت شما را مسدود یا به شکل کامل حذف کند.