کاشت ناخن روسی

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در دوره کاشت ناخن شما با نحوه کار با ابزارهای مختلف و طرز صحیح استفاده از آنها آشنا خواهید شد و همچنین مواد مورد نیاز را شناخته و پس از اتمام دوره می توانید با بکارگیری آموزش، به راحتی به کاشت ناخن بپردازید. با یادگیری این دوره اساس کار را به خوبی فرا خواهید گرفت و برای اینکه بتوانید وارد این بازار کار بسیار پر سود شوید نیز می توانید با اساتید برجسته آداک آکادمی ارتباط برقرار کنید و به صورت حرفه ای پا در این عرصه بگذارید. با ما همراه باشید.

رایگان!

طراحی و دوخت انواع شلوار

بدون امتیاز 0 رای
330,000 تومان

در این دوره با طراحی الگو و دوخت انواع شلوار آشنا خواهید شد. همچنین در صورت نیاز می توانید دوره کامل نازک دوز را نیز مشاهده کنید.

330,000 تومان

طراحی الگو و دوخت انواع دامن

بدون امتیاز 0 رای
240,000 تومان

در این دوره که بخشی از دوره نازک دوز می باشد شما با مهارت های طراحی و دوخت انواع دامن آشنا خواهید شد.

240,000 تومان

آموزش نحوه دوخت زیپ شلوار

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره شما با نحوه دوختن زیپ شلوار و دامن آشنا خواهید شد. این دوره نیاز به داشتن مهارت استفاده از چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی دارد. همچنین در صورتی که علاقه به یادگیری دوخت شلوار دارید نیز می توانید دوره کامل آن را در اینجا مشاهده نمایید.

رایگان!

نحوه بوتاکس تراپی مو

بدون امتیاز 0 رای
30,000 تومان

بوتاکس تراپی معمولا برای ویتامینه و  تقویت ساقه موها استفاده می شود. بوتاکس را می توان هم برای موهای طبیعی و هم موهای آسیب دیده استفاده کرد که در این دوره با نحوه کار و جزئیات آن آشنا می شوید. در صورتی که نیاز می توانید دوره کامل کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی را نیز مشاهده نمایید.

30,000 تومان

آموزش اولاپلکس و اولاپلکس تراپی

بدون امتیاز 0 رای
20,000 تومان

اولاپلکس محصولی ترمیم کننده از کشور امریکا می باشد که تنها راه درمان موهای دکلره و آسیب دیده است. هر تار موی انسان متشکل شده است از پیوندهای دی سولفید و زمانی که موها دکلره یا رنگ می شوند و یا بر اثر براشینگ ها و اتو کشی های طولانی مدت این پیوندها شکسته می شوند در  دچار آسیب خواهند شد. ترکیبات اولاپلکس قوی ترین راه درمان ساختار داخلی مو می باشد و پس از استفاده باعث می شود مو سلامت خود را بازیابد و براق شود. برای درک بهتر نحوه استفاده از این محصول در ادامه، ویدئوی آموزشی را دنبال کنید و یا برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

20,000 تومان

آموزش کراتینه مو

بدون امتیاز 0 رای
60,000 تومان

در این دوره به نحوه صحیح کراتین مو خواهیم پرداخت. برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

60,000 تومان

کار با مواد – مراقبت، احیا، صافی مو

بدون امتیاز 0 رای
120,000 تومان

در این دوره با جدیدترین متدهای دنیا برای انجام کراتینه، اولاپلکس و بوتاکس تراپی آشنا خواهید شد.

120,000 تومان