طراحی و دوخت انواع شلوار

بدون امتیاز 0 رای
800,000 تومان

در این دوره با طراحی الگو و دوخت انواع شلوار آشنا خواهید شد. همچنین در صورت نیاز می توانید دوره کامل نازک دوز را نیز مشاهده کنید.

800,000 تومان

طراحی الگو و دوخت انواع دامن

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان

در این دوره که بخشی از دوره نازک دوز می باشد شما با مهارت های طراحی و دوخت انواع دامن آشنا خواهید شد.

700,000 تومان

آموزش نحوه دوخت زیپ شلوار

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره شما با نحوه دوختن زیپ شلوار و دامن آشنا خواهید شد. این دوره نیاز به داشتن مهارت استفاده از چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی دارد. همچنین در صورتی که علاقه به یادگیری دوخت شلوار دارید نیز می توانید دوره کامل آن را در اینجا مشاهده نمایید.

رایگان!

آموزش اولاپلکس و اولاپلکس تراپی

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

اولاپلکس محصولی ترمیم کننده از کشور امریکا می باشد که تنها راه درمان موهای دکلره و آسیب دیده است. هر تار موی انسان متشکل شده است از پیوندهای دی سولفید و زمانی که موها دکلره یا رنگ می شوند و یا بر اثر براشینگ ها و اتو کشی های طولانی مدت این پیوندها شکسته می شوند در  دچار آسیب خواهند شد. ترکیبات اولاپلکس قوی ترین راه درمان ساختار داخلی مو می باشد و پس از استفاده باعث می شود مو سلامت خود را بازیابد و براق شود. برای درک بهتر نحوه استفاده از این محصول در ادامه، ویدئوی آموزشی را دنبال کنید و یا برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

رایگان!

آموزش کراتینه مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره به نحوه صحیح کراتین مو خواهیم پرداخت. برای دیدن دوره کامل می توانید دوره کار با مواد و مراقبت، احیا، صافی مو را مشاهده کنید.

رایگان!

کار با مواد – مراقبت، احیا، صافی مو

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره با جدیدترین متدهای دنیا برای انجام کراتینه، اولاپلکس و بوتاکس تراپی آشنا خواهید شد.

رایگان!

دوره آموزشی فن شلوار دوزی

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان

در این دوره شما می توانید با فن شلوار دوزی هم به صورت تجربی و هم آکادمیک آشنا شوید. پس از گذراندن این دوره شما می توانید انواع شلوار های اداری، خانگی، مردانه، زنانه و بچگانه را به راحتی الگو سازی کرده و بدوزید. همچنین می توانید برای دوخت روپوش مدارس و یا روپوش کار نیز از این متد استفاده کنید و کسانی که می خواهند جهت دوخت روپوش های مدارس دخترانه و پسرانه از مقطع دبستان تا دبیرستان تولیدی راه اندازی نمایند می توانند با گذراندن دوره فن شلوار به این کسب و کار را راه یابند و درآمدزایی نیز ایجاد نمایند. این دوره نیاز به داشتن مهارت استفاده از چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی دارد.

700,000 تومان

پته دوزی کرمان

بدون امتیاز 0 رای
750,000 تومان

پته دوزی دوختی بسیار زیباست و با طرح هایی قدیمی و خیره کننده که هر کدام تاریخچه ای در خود نهفته دارند. این دوخت برای اولین بار در زمان صفویه به ایران راه پیدا کرد و توانست جایگاه خوبی برای خود باز کند. پته دوزی از اصیل ترین و غنی ترین رودوزی های استان کرمان می باشد که در شهرهای بم، سیرجان، رفسنجان و کرمان دوزنده های بسیار ماهری در آن فعالیت دارند. معمولا در گذشته از موی بز برای بافت پارچه پته استفاده می کردند. در زمان صفویه شاه عباس تمامی هنرمندان کشور و کشورهای همسایه مانند هند و پاکستان دعوت کرد و آنها در اصفهان و اطراف آن مسکن گزیدند و با این کار اصفهان تبدیل به یک قطب سوزن دوزی و تمام هنرها گردید. سپس پته دوزی به کرمان رسید و این شهر به قطب پته دوزی ایران تبدیل گشت. این هنر درآمد بسیار بالایی برای دوزندگان و فروشندگان وسایل و ابزار این هنر فراهم آورده است. در این دوره به آشنایی و نحوه دوخت این هنر زیبا خواهیم پرداخت.

750,000 تومان