طراحی و دوخت انواع شلوار

بدون امتیاز 0 رای
800,000 تومان

در این دوره با طراحی الگو و دوخت انواع شلوار آشنا خواهید شد. همچنین در صورت نیاز می توانید دوره کامل نازک دوز را نیز مشاهده کنید.

800,000 تومان

طراحی الگو و دوخت انواع دامن

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان

در این دوره که بخشی از دوره نازک دوز می باشد شما با مهارت های طراحی و دوخت انواع دامن آشنا خواهید شد.

700,000 تومان

آموزش نحوه دوخت زیپ شلوار

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره شما با نحوه دوختن زیپ شلوار و دامن آشنا خواهید شد. این دوره نیاز به داشتن مهارت استفاده از چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی دارد. همچنین در صورتی که علاقه به یادگیری دوخت شلوار دارید نیز می توانید دوره کامل آن را در اینجا مشاهده نمایید.

رایگان!

دوره آموزشی فن شلوار دوزی

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان

در این دوره شما می توانید با فن شلوار دوزی هم به صورت تجربی و هم آکادمیک آشنا شوید. پس از گذراندن این دوره شما می توانید انواع شلوار های اداری، خانگی، مردانه، زنانه و بچگانه را به راحتی الگو سازی کرده و بدوزید. همچنین می توانید برای دوخت روپوش مدارس و یا روپوش کار نیز از این متد استفاده کنید و کسانی که می خواهند جهت دوخت روپوش های مدارس دخترانه و پسرانه از مقطع دبستان تا دبیرستان تولیدی راه اندازی نمایند می توانند با گذراندن دوره فن شلوار به این کسب و کار را راه یابند و درآمدزایی نیز ایجاد نمایند. این دوره نیاز به داشتن مهارت استفاده از چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی دارد.

700,000 تومان

پته دوزی کرمان

بدون امتیاز 0 رای
750,000 تومان

پته دوزی دوختی بسیار زیباست و با طرح هایی قدیمی و خیره کننده که هر کدام تاریخچه ای در خود نهفته دارند. این دوخت برای اولین بار در زمان صفویه به ایران راه پیدا کرد و توانست جایگاه خوبی برای خود باز کند. پته دوزی از اصیل ترین و غنی ترین رودوزی های استان کرمان می باشد که در شهرهای بم، سیرجان، رفسنجان و کرمان دوزنده های بسیار ماهری در آن فعالیت دارند. معمولا در گذشته از موی بز برای بافت پارچه پته استفاده می کردند. در زمان صفویه شاه عباس تمامی هنرمندان کشور و کشورهای همسایه مانند هند و پاکستان دعوت کرد و آنها در اصفهان و اطراف آن مسکن گزیدند و با این کار اصفهان تبدیل به یک قطب سوزن دوزی و تمام هنرها گردید. سپس پته دوزی به کرمان رسید و این شهر به قطب پته دوزی ایران تبدیل گشت. این هنر درآمد بسیار بالایی برای دوزندگان و فروشندگان وسایل و ابزار این هنر فراهم آورده است. در این دوره به آشنایی و نحوه دوخت این هنر زیبا خواهیم پرداخت.

750,000 تومان

طراحی و دوخت پیراهن مردانه

بدون امتیاز 0 رای
1,300,000 تومان

سرفصل های دوره آشنایی با نحوه طراحی الگو و دوخت پیراهن مردانه معرفی مدرس دوره و توضیحات مقدماتی ویدئو آشنایی…

1,300,000 تومان

دوره آموزشی نازک دوزی

بدون امتیاز 0 رای
1,700,000 تومان

نازک دوز زنانه یکی از مشاغل مربوط به صنایع پوشاک است که دارای شایستگی هایی از قبیل رعایت ایمنی و بهداشت در محیط کار، راه اندازی، سرویس و نگهداری ماشین های دوخت در کارگاه خانگی، انجام دوخت اولیه لباس نازک زنانه، ترسیم الگوی لباس نازک زنانه، برش لباس نازک زنانه، دوخت لباس نازک زنانه و اتوکاری لباس نازک زنانه را در بر می گیرد در ضمن این شغل با مشاغلی از قبیل پارچه فروش، خرازی و شخصی دوز لباس زنانه در ارتباط است.

1,700,000 تومان

دوره آموزشی چرخ خیاطی خانگی

بدون امتیاز 0 رای
450,000 تومان

اپراتور ماشین های دوخت خانگی پوشاک اصطلاحاً به فردی اطلاق می شود که قادر به راه اندازی و بکارگیری ماشین دوخت خانگی پوشاک و انجام سرویس و نگهداری ماشین های مرتبط می باشد.

450,000 تومان