آداک آکادمی

هدف ما در آداک آکادمی

ما در آداک آکادمی با فراهم آوردن یک پلتفرم مناسب برای آموزش و یادگیری به دنبال گسترش کسب علم بدون نیاز به صرف هزینه و زمان زیاد هستیم. از این رو در این پلتفرم هر دو گروه اساتید و دانشجویان یا دانش آموزان نیز می توانند حضور پر رنگی داشته باشند. اساتید با تولید دوره های آموزشی و قرار دادن آن در سایت می توانند از دانش خود به جهت کسب درآمد استفاده کرده و دانشجویان نیز با استفاده از این دوره ها پیشرفت خود را با صرف هزینه ای بسیار پایین تسریع می نمایند. شما می توانید تجربه ای متفاوت از علم آموزی را در آداک آکادمی داشته باشید. آداک آکادمی مجوزهای لازم برای محصولات خود را از مراکز ذی صلاح دریافت نموده است.

دوره های آموزشی

آموزش آنلاین اساس کار آداک آکادمی می باشد. در این بخش که به ۶ قسمت اصلی تفکیک شده است دوره های گوناگونی قرار خواهد گرفت که توسط اساتید در مراکز مختلف دانشگاه آزاد، فنی حرفه ای و دیگر مراکز معتبر آموزشی ضبط گردیده اند. هدف ما تولید دوره های آموزشی کاربردی در رشته های گوناگون و قرار دادن آن در اختیار عموم مردم برای پیشرفت و یادگیری با کیفیت بالا می باشد.

کلاس آنلاین

آداک آکادمی با ایجاد یک زیرساخت قدرتمند با امکانات فراوان و با قرار دادن آن در اختیار اساتید و دانشجویان در نظر دارد مشکلاتی نظیر اتلاف زمان و صرف هزینه های گزاف برای کلاس های فیزیکی را حذف نموده و گامی بلند در راستای ایجاد کلاس های مجازی در سطح کشور و برای عموم مردم را فراهم کرده تا بتوانند حتی با استفاده از گوشی های هوشمند خود نیز به سامانه دسترسی داشته باشند.

محصولات آموزشی

در این بخش با قرار دادن محصولاتی نظیر کتاب، سی دی و نظایر آن در تلاش هستیم تا کاربران علاوه بر امکان استفاده از بستر مجازی، بتوانند محصولات فیزیکی مورد نیاز خود را نیز بدون نیاز به اتلاف زمان، درب منزل تحویل گرفته و از آن استفاده نمایند.

جذب اساتید

ما بر آن هستیم تا اساتید و یا دانشجویان و متخصصانی که در زمینه هایی دارای تخصص و مهارت بالا می باشند را استخدام کرده و به ضبط دوره هایی با استاندارد بالا و تحت نظارت مراکز آموزشی معتبر ایجاد نماییم.

پلی میان آموزش و بازار کار

در آداک آکادمی دوره های آموزشی مهارتی فنی و حرفه ای کشور به صورت آنلاین ارائه می شود. این دوره ها به صورت ضبط شده و با کیفیت بالا در اختیار افرادی که تمایل به ایجاد اشتغال در خانه و یا کارگاه های کوچک خود دارند قابل استفاده است. با دیدن آموزش های مهارتی به صورت آنلاین می توانید به راحتی مهارت مورد علاقه خود را یاد گرفته و صاحب یک حرفه شوید و به تبع آن کسب و کار خود را با صرف هزینه ای اندک راه اندازی نمایید.

اعطای مدرک معتبر بین المللی

پس از اینکه دوره های آنلاین را گذراندید می توانید با مراجعه به نزدیک ترین مرکز فنی و حرفه ای شهر اقامت خود در آزمون شرکت نموده و پس از کسب نمره قبولی مدرک خود را دریافت نمایید. شایان ذکر است که مدرک فنی و حرفه ای تنها مدرکی است که در 150 کشور دنیا معتبر است.

دریافت مجوز از سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران

سال 1397

دریافت مجوز آموزشگاه یار سازمان فنی و حرفه ای کشور

سال 1398

عضو پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران

سال 1398