همکاری با ما

همکاری با آداک آکادمی

تیم آداک آکادمی با هدف برداشتن مرزهای یادگیری از طریق آموزش الکترونیک و هم سطح شدن این شیوه با استانداردهای جهانی، از تمامی افراد دارای مهارت و یا دانش خاص برای همکاری دعوت به عمل می آورد. برای رسیدن به این هدف نیازمند افراد توانمند در زمینه های مختلف هستیم تا با همکاری یکدیگر و شکستن مرزهای آموزش سنتی، این هدف را محقق سازیم. تمامی افراد اعم از دانش آموزان، اساتید و یا دیگر افراد، که دانشی برای ارائه و بالا بردن سطح علم، هنر و یا توانایی افراد داشته باشند، واجد شرایط همکاری با ما می باشند.

مدل های همکاری

طرح استخدامی ثابت

در این طرح به ازای آموزش منتشر شده، مدرس آموزش، مبلغی را برای یکبار به عنوان حق التألیف آموزش دریافت می کند. دریافتی مدرس وابسته به فروش آموزش و استقبال دانشجویان از آن نیست و مدرس از ابتدا کل مبلغ مرتبط با ارائه آموزش را می داند و دقیقا همان را دریافت خواهد کرد. این طرح کمک می کند که مدرسین مطمئن باشند که دریافتی آنها، تحت الشعاع استقبال احتمالا کم از آموزش با عنوان خاص، قرار نخواهد گرفت. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این طرح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طرح مشارکتی (پرداخت تدریجی و درصدی حق اثر)

اگر پلن مشارکتی انتخاب شود، مدرس در بازه های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش و درآمد را تا زمانی که آموزش به فروش می رسد، دریافت می نماید. در این پلن، پرداخت های مالی در بازه های سه ماهه و به صورت منظم انجام می شوند.

تعیین امتیاز و سطح همکار

طرح پرداخت مشارکتی

زمان پرداخت

1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. آداک آکادمی