آموزش آنلاین، ضروریت ها و چالش ها آموزش آنلاین چیست؟ آموزش آنلاین اصطلاحی چندجانبه است و اگر بخواهیم چند نمونه از مواردی را که پوشش می‌دهد نام ببریم، باید به حوزه‌هایی از قبیل آموزش الکترونیکی و برخی از آموزش‌های از راه دور، آموزش مبتنی بر وب، آموزش مجازی و آموزش مبتنی بر کامپیوتر اشاره کنیم. …

شاید برخی از کاربران با نگاهی به وضعیت کنونی اینتل تصور کنند که این شرکت در سال ۲۰۲۳ در آستانه‌ی ورشکستگی باشد و حتی از رقبایی همچون AMD و TSMC تقاضای تسهیلات مالی بکند.

آن دسته از شرکت های ارائه کننده خدمات ارتباطی که زودتر از دیگر شرکت ها به شبکه ۵G روی آورده اند از مزیت رقابتی بالایی برخوردار خواهند بود.

با ورود نقدینگی به بازار بیت‌کوین و با توجه به تعداد محدود بیت‌کوین، افراد بیشتری روی افزایش قیمت این رمزارز سرمایه‌گذاری خواهند کرد البته منطق عددی بازار نیز همین را اقتضا می‌کند.

پیشرفت پروژه به تعداد شهرها نیست و به تعداد ساختمان‌های هر شهر است و باید تک تک ساختمان‌ها ژئوکد شوند.

شرکت‌های سهامی نیویورک و شرکت های فناوری سیلیکون والی هم برای خرید تیک تاک با ژانگ یمینگ بنیان گذار این شرکت مذاکراتی انجام داده‌اند.

پیک شیلد با استفاده از یک پلتفورم ردیابی دارایی های دیجیتال به نام کوین هولمز مشخص کرد که ۱۴۷ هزار بیت‌کوین به ارزش بیش از ۱.۴ میلیارد دلار آمریکا امسال به این معاملات منتقل شده‌اند.

تیم امنیت توییتر که در حال حاضر این حمله سایبری را بررسی می‌کند معتقد است که این کلاهبرداری به واسطه نفوذ به سیستم داخلی توییتر انجام گرفته است.

1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. آداک آکادمی