مجله آداک آکادمی

مطالب و محتوای حوزه آموزش های کاربردی و آنلاین

شاید برخی از کاربران با نگاهی به وضعیت کنونی اینتل تصور کنند که این شرکت در سال ۲۰۲۳ در آستانه‌ی ورشکستگی باشد و حتی از رقبایی همچون AMD و TSMC تقاضای تسهیلات مالی بکند.
آن دسته از شرکت های ارائه کننده خدمات ارتباطی که زودتر از دیگر شرکت ها به شبکه ۵G روی آورده اند از مزیت رقابتی بالایی برخوردار خواهند بود.
با ورود نقدینگی به بازار بیت‌کوین و با توجه به تعداد محدود بیت‌کوین، افراد بیشتری روی افزایش قیمت این رمزارز سرمایه‌گذاری خواهند کرد البته منطق عددی بازار نیز همین را اقتضا می‌کند.
پیشرفت پروژه به تعداد شهرها نیست و به تعداد ساختمان‌های هر شهر است و باید تک تک ساختمان‌ها ژئوکد شوند.
شرکت‌های سهامی نیویورک و شرکت های فناوری سیلیکون والی هم برای خرید تیک تاک با ژانگ یمینگ بنیان گذار این شرکت مذاکراتی انجام داده‌اند.
پیک شیلد با استفاده از یک پلتفورم ردیابی دارایی های دیجیتال به نام کوین هولمز مشخص کرد که ۱۴۷ هزار بیت‌کوین به ارزش بیش از ۱.۴ میلیارد دلار آمریکا امسال به این معاملات منتقل شده‌اند.
تیم امنیت توییتر که در حال حاضر این حمله سایبری را بررسی می‌کند معتقد است که این کلاهبرداری به واسطه نفوذ به سیستم داخلی توییتر انجام گرفته است.
حداقل در ۳ سال گذشته شرکت‌های استارت ‌آپ بزرگ بازار کشور تا این اندازه نزدیک به قرار گرفتن اطلاعاتشان روی تابلو تالار شیشه‌ای بورس نبوده‌اند.
درحالی ایرانسل و همراه اول به پرداخت ۲ میلیارد تومان جریمه محکوم شده‌اند که به نظر می‌رسد با توجه به درآمد چند ده میلیاردی این اپراتورها چنین جریمه‌ای برای آنها چندان قابل توجه نباشد.
بحث مهم اقتصادی است که در زمانی که نمی‌توان نفت فروخت و تحریم هستیم، ارزهای دیجیتال می‌توانند به رشد اقتصاد کمک کنند.
آیا گوگل با اجتناب ناپذیر کردن استفاده از فایربیس به شکلی غیرقانونی رقابت در زمینه تبلیغات و دیگر تجارت‌ها را زیر سوال برده است؟
ده ها حساب توییتر افراد مهم در یک کلاهبرداری مورد حمله قرار گرفت و در تمامی این حساب ها توییتی با این مضمون منتشر شد، تمامی پرداختی ها به حساب بیت کوین ارائه شده به صورت دوبرابر پس داده خواهد شد.

جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات و آموزش آنلاین

در مجله آداک آکادمی

+ 200 دوره دوره هایی که در آداک آکادمی برگزار شده اند
+ 350 کاربر کاربرانی که در آداک آکادمی عضو شده اند
+ 400 مطلب مطالبی که در آداک آکادمی منتشر شده
+ 50 کلاس کلاس های آنلاین برگزار شده در آداک آکادمی
1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. طراحی و کدنویسی: تیم فنی آداک آکادمی