دمو و آموزش استفاده از سامانه کلاس آنلاین

با ورود به دموی سامانه می توانید امکانات کلاس را مشاهده کنید

آشنایی با مفاهیم سرویس ها

زمان کلاس نامحدود

در کلیه سرویس ها زمان برگزاری کلاس یا رویداد به صورت نامحدود ارائه می شود. و این بدین معنی است که شما می توانید با توجه به نوع سرویس خود، در طول شبانه روز کلاس های مختلفی برگزار نمایید.

سرور اختصاصی

در تمامی سرویسها اطلاعات شما بر روی سرور اختصاصی شما در داخل ایران بر روی ابر اختصاصی آداک آکادمی قرار می گیرد و تمامی منابع سرور فقط در اختیار شما خواهد بود.

 

دامنه اختصاصی

در تمامی سرویس ها از زیردامنه (Subdomain) دلخواه شما استفاده میشود. در صورت استفاده از دامنه اختصاصی با پرداخت ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان، آدرس دامنه (Domain) دلخواه شما تعریف می شود و سرویس شما تحت دامه خود شما راه اندازی می گردد. این امکان توسط کارشناسان آداک آکادمی برای شما فعال خواهد شد.

ویدئو همزمان

ویدئو همزمان شامل تصویر وبکم و اشتراک صفحه نمایش می باشد، تعداد ویدئوی همزمان بر اساس پکیج انتخابی برای سرویس های شما تضمین شده می باشد. به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربره مختص مدارس، می توانید در یک کلاس ۵ ویدئوی همزمان داشته باشید و یا اینکه در ۵ کلاس، هر کلاس یک ویدئو داشته باشید.

کاربر همزمان

‌به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربر همزمان میتوانید یک کلاس با امکان حضور ۱۰۰ کاربر به صورت همزمان داشته باشید و یا ۵ کلاس با امکان حضور ۲۰ کاربر به صورت همزمان در هر کلاس داشته باشید.

کپی رایت و لوگو اختصاصی

با سفارش این سرویس و پرداخت ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان میتوانید آکادمی آنلاین خود را به همراه لوگو اختصاصی و کپی رایت اختصاصی آموزشگاه خود داشته باشید، هیچ اسمی از آداک آکادمی درکار نخواهد بود.

مشتری گرامی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور زیر می توانید به سرور تستی آداک آکادمی دسترسی داشته باشید، این سرویس برای آشنایی بهتر شما با سامانه می باشد و هر ۶۰ دقیقه یکبار کلیه سرویس های آن ریست می گردد.

نام کاربری : demo@demo.ir

رمز عبور : demo1234

آموزش استفاده از سامانه

ورود به کلاس

ایجاد اتاق

یادداشت های اشتراکی

چت عمومی و خصوصی

وایت برد

اشتراک صفحه نمایش

بارگذاری فایل ارائه

برقراری تماس ویدئویی

مدیریت کاربران

تنظیمات کاربران

اتمام کلاس

ایحاد اتاق زیر مجموعه اتاق اصلی

نظرسنجی

با یادگیری امکانات سامانه، کلاس ها و کنفرانس های خود را آنلاین برگزار کنید

+ 200 دوره دوره هایی که در آداک آکادمی برگزار شده اند
+ 350 کاربر کاربرانی که در آداک آکادمی عضو شده اند
+ 400 مطلب مطالبی که در آداک آکادمی منتشر شده
+ 50 کلاس کلاس های آنلاین برگزار شده در آداک آکادمی
1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. طراحی و کدنویسی: تیم فنی آداک آکادمی