دمو و آموزش استفاده از سرویس کلاس آنلاین

آشنایی با مفاهیم سرویس ها

برای آشنایی بهتر با سرویس کلاس آنلاین به توضیحات زیر توجه فرمایید.

در کلیه سرویس ها زمان برگزاری کلاس یا رویداد به صورت نامحدود ارائه می شود. و این بدین معنی است که شما می توانید با توجه به نوع سرویس خود، در طول شبانه روز کلاس های مختلفی برگزار نمایید.

در تمامی سرویسها اطلاعات شما بر روی سرور اختصاصی شما در داخل ایران بر روی ابر اختصاصی آداک آکادمی قرار می گیرد و تمامی منابع سرور فقط در اختیار شما خواهد بود.

در تمامی سرویس ها از زیردامنه (Subdomain) آداک آکادمی استفاده می شود. در صورت نیاز به استفاده از دامنه اختصاصی خود، با پرداخت ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان، سامانه بر روی آدرس دامنه (Domain) شما راه اندازی می شود. لطفا برای این مورد دامنه دلخواه خود را از پیش خریداری نمایید. 

ویدئو همزمان شامل تصویر وبکم و اشتراک صفحه نمایش می باشد، تعداد ویدئوی همزمان بر اساس پکیج انتخابی برای سرویس های شما تضمین شده می باشد. به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربره مختص مدارس، می توانید در یک کلاس ۵ ویدئوی همزمان داشته باشید و یا اینکه در ۵ کلاس، هر کلاس یک ویدئو داشته باشید.

‌به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربر همزمان میتوانید یک کلاس با امکان حضور ۱۰۰ کاربر به صورت همزمان داشته باشید و یا ۵ کلاس با امکان حضور ۲۰ کاربر به صورت همزمان در هر کلاس داشته باشید.

با سفارش این سرویس و پرداخت ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان میتوانید آکادمی آنلاین خود را به همراه لوگو اختصاصی و کپی رایت اختصاصی آموزشگاه خود داشته باشید، هیچ اسمی از آداک آکادمی درکار نخواهد بود.

دموی سرویس کلاس آنلاین

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور زیر می توانید به سرور تستی آداک آکادمی دسترسی داشته باشید، این سرویس برای آشنایی بهتر شما با سامانه می باشد و هر ۶۰ دقیقه یکبار کلیه سرویس های آن ریست می گردد.

نام کاربری رمز عبور ورود به دمو
[email protected] demo1234
آموزش استفاده از سامانه

ورود به کلاس

ایجاد اتاق

یادداشت های اشتراکی

چت عمومی و خصوصی

وایت برد

اشتراک صفحه نمایش

بارگذاری فایل ارائه

برقراری تماس ویدئویی

مدیریت کاربران

تنظیمات کاربران

اتمام کلاس

ایحاد اتاق زیر مجموعه اتاق اصلی

نظرسنجی

1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. آداک آکادمی