درباره ما

هدف ما در آداک آکادمی

ما در آداک آکادمی با فراهم آوردن یک پلتفرم مناسب برای آموزش و یادگیری به دنبال گسترش کسب علم بدون نیاز به صرف هزینه و زمان زیاد هستیم. از این رو در این پلتفرم هر دو گروه اساتید و دانشجویان یا دانش آموزان نیز می توانند حضور پر رنگی داشته باشند. اساتید با تولید دوره های آموزشی و قرار دادن آن در سایت می توانند از دانش خود به جهت کسب درآمد استفاده کرده و دانشجویان نیز با استفاده از این دوره ها پیشرفت خود را با صرف هزینه ای بسیار پایین تسریع می نمایند. شما می توانید تجربه ای متفاوت از علم آموزی را در آداک آکادمی داشته باشید. آداک آکادمی مجوزهای لازم برای محصولات خود را از مراکز ذی صلاح دریافت نموده است.

دوره های آموزشی

آموزش آنلاین اساس کار آداک آکادمی می باشد. در این بخش که به ۶ قسمت اصلی تفکیک شده است دوره های گوناگونی قرار خواهد گرفت که توسط اساتید در مراکز مختلف دانشگاه آزاد، فنی حرفه ای و دیگر مراکز معتبر آموزشی ضبط گردیده اند. هدف ما تولید دوره های آموزشی کاربردی در رشته های گوناگون و قرار دادن آن در اختیار عموم مردم برای پیشرفت و یادگیری با کیفیت بالا می باشد.

کلاس آنلاین

آداک آکادمی با ایجاد یک زیرساخت قدرتمند با امکانات فراوان و با قرار دادن آن در اختیار اساتید و دانشجویان در نظر دارد مشکلاتی نظیر اتلاف زمان و صرف هزینه های گزاف برای کلاس های فیزیکی را حذف نموده و گامی بلند در راستای ایجاد کلاس های مجازی در سطح کشور و برای عموم مردم را فراهم کرده تا بتوانند حتی با استفاده از گوشی های هوشمند خود نیز به سامانه دسترسی داشته باشند.

محصولات آموزشی

در این بخش با قرار دادن محصولاتی نظیر کتاب، سی دی و نظایر آن در تلاش هستیم تا کاربران علاوه بر امکان استفاده از بستر مجازی، بتوانند محصولات فیزیکی مورد نیاز خود را نیز بدون نیاز به اتلاف زمان، درب منزل تحویل گرفته و از آن استفاده نمایند.

جذب اساتید

ما در آداک آکادمی بر آن هستیم تا اساتید و یا دانشجویان و متخصصانی که در زمینه هایی دارای تخصص و مهارت بالا می باشند را استخدام کرده و به ضبط دوره هایی با استاندارد بالا و تحت نظارت مراکز آموزشی معتبر ایجاد نماییم.

همکاران ما
1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. آداک آکادمی