تعرفه کلاس آنلاین اختصاصی

مشاهده جزئیات پکیج ها

با توجه به نیاز خود می توانید از پکیج های زیر خریداری کرده و در شرکت، سازمان و یا مرکز آموزشی خود مورد استفاده قرار دهید.

پلن ۱۰۰ کاربر ۲۰۰ کاربر ۳۰۰ کاربر بیش از ۳۰۰ کاربر
قیمت ۵۰۰ هزار تومان / ماهانه ۹۱۰ هزار تومان / ماهانه ۱۱۰۰۰۰۰ هزار تومان / ماهانه
تعداد ویدئو ۳ ۵ ۷
نوع سرور اختصاصی اختصاصی اختصاصی
زمان تحویل ۱ الی ۳ روز کاری ۱ الی ۳ روز کاری ۳ الی ۵ روز کاری
زمان برگزاری کلاس نامحدود نامحدود نامحدود
دامنه اختصاصی (اختیاری) ۱۰۰ هزار تومان ۱۰۰ هزار تومان ۱۰۰ هزار تومان
هارد دیسک اضافی ۱۰۰ گیگاابایت (اختیاری) ۲۰۰ هزار تومان ۲۰۰ هزار تومان ۲۰۰ هزار تومان
  • جهت تدریس و استفاده از کلاس آنلاین حتماً از مرورگر گوگل کروم، فایرفاکس و Edge به روز شده در سیستم عامل های ویندوز و اندروید استفاده نمایید.
  • ممکن است در سیستم عامل مک و ios با توجه به عدم پشتیبانی رسمی آن از تکنولوژی Webrtc امکان استفاده از میکروفون یا بلندگوی گوشی یا رایانه خود را نداشته باشید.

    د ر هر یک از سرویس ها امکان ایجاد کلاس و  ایجاد دسترسی برای اساتید به صورت دلخواه را خواهید داشت.

  • ویدئو همزمان شامل تصویر وبکم و اشتراک صفحه نمایش می باشد، تعداد ویدئوی همزمان بر اساس پکیج انتخابی برای سرویس های شما تضمین شده می باشد. به عنوان مثال در سرویس ۱۰۰ کاربره مختص مدارس، می توانید در یک کلاس ۵ ویدئوی همزمان داشته باشید و یا اینکه در ۵ کلاس، هر کلاس یک ویدئو داشته باشید. بدیهیست آداک آکادمی، استفاده تا ۵ ویدئوی همزمان را تضمین خواهد کرد.
  • فضای ذخیره سازی فیلم های جلسات به صورت پیش فرض ۵ گیگابایت می باشد که ظرفیت ضبط ۱۰ جلسه ۱ ساعته را دارا می باشد. چنانچه فضای بیشتری نیاز دارید پس از خرید سرویس از طریق تیکت پشتیبانی اقدام فرمایید.

جهت آشنایی با مفاهیم سرویس های ما مثل نفر ساعت، ظرفیت، دوره، اعتبار زمانی، کاربر همزمان و ضوابط فروش مانند تمدید و ارتقا  لطفا به بخش پرسش‌های متداول مراجعه فرمایید.

 
1398© تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آداک آکادمی محفوظ است. آداک آکادمی